Uživatel nepřihlášen
Knoxvillův herní svět
RSS kanál blogu
Píše: lukas0707 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Knoxvillův herní svět

5 nejočekávanějších her podle Knoxvilla .

Čtvrtek 5.7.2012 19:24 - Autor: lukas0707
To se mi líbí

5 nejočekávanějších her podle Knoxvilla .,, Ahoj milí pařani a milé pařanky ''. Pro tentokrát jsem se rozhodl, že vám sdělím svůj tip, na nejočekávanější hry, které budou vycházet v průběhu tohoto a příštího roku. Nedávno proběhla velká herní událost, s názvem E3 ( Electronic Entertainment Expo ) v Los Angeles, kde byli představeny nové tituly, pro PC, Xbox 360, PS3 a Nintendo Wii. V mích tipech, budu jmenovat pět herních titulů, které vycházejí na PC. Doufám, že se vám můj výběr bude líbit a že si společně v diskuzi, o těchto hrách popovídáme. Tady jsou !!

1) Assassin's Creed 3

Jako fanouškovi této herní série, se mi nikdo nemůže divit, že Assassin's Creed 3,, je pro mě do budoucna, tou nejočekávanější hrou. Pokračování originálního a napínavého sci-fi příběhu v kůži zabijáka, který stojí proti templářům, je dnes jednou z nejlepších her, která na PC vychází již od roku 2007. V tomto díle, se nám představí noví zabiják jménem Connor. Napůl indián, napůl Angličan, do jehož vzpomínek,  se budeme moci vžít skrze přístroj Animus a předka Desmonda Milese, který je vlastně hlavní postavou celé hry.

Šplhání po stromech je v herní sěrii novinkou
Šplhání po stromech je v herní sěrii novinkou
Boj bude obohacen o nové zbraně.
Boj bude obohacen o nové zbraně.

Příběh se odehrává ve dvou obdobích a to v roce 2012, kde hrajeme za Desmonda Milese, který prý, podle informací od Ubisoftu, dostane mnohem více prostoru, než v předchozích dílech a v rozmezí let 1753 až 1783, tedy v dobách Americké revoluce, kterou budeme moci prožívat, skrze Animus s hlavním hrdinou, zabijákem Assassinského řádu, Connorem, který se bude chtít pomstít, za vyvraždění svého indiánského kmene Mohawků a samozřejmě se do toho všeho připlete řád Templářů.

Herní mechanismy budou obsahovat řadu inovací. S naším zabijákem, budeme pro tentokrát moci šplhat po stromech, v inventáři nám budou zpřístupněny nové zbraně, dostupné v letech Americké revoluce. Na boj zblízka, bude kladen daleko větší důraz, než v předchozích dílech. Budeme moci používat své nepřátele, jako živí štít před střelbou z bajonetů. Novinkou ve hře je také lov zvěře a následné vydělávání peněz z prodeje kožešin, nebo například využití okolního prostředí v boji s nepřáteli. Bude totiž rozdíl, mezi bojem v zimě a v létě. V zimě budeme  využívat hluboký sníh ke zpomalení nepřátel, zamrzlá jezera nám zpřístupní lokace, které v létě nejsou dostupné a v lesích nám samozřejmě budou pro tiché zabíjení z výšky, sloužit vysoké stromy. Pro tentokrát, nám při úniku před nepřáteli ve městech neposlouží jen střechy, novinkou je možnost proskočit oknem do vnitřku budovy a ven.Hra poběží na novém enginu. Ubisoft-AnvilNext je vytvořen speciálně pro Assassins Creed 3. Díky tomuto enginu hra nabízí, lepší grafiku než v předchozích dílech, skvělé animace a propracované souboje. K tomu všemu navíc Ubisoft-AnvilNext pracuje s ročním obdobím a to bude mít dopad na život obyvatelstva, chování UI, souboje a naší strategii.

Hra bude obsahovat také Multiplayer, který by měl pokračovat v tradici předchozích dvou dílů. ,,Něco jsem slyšel i o kooperativním módu pro 4 hráče, ale touto informací, si nejsem jistý''.

Hra by měla na PC vycházet 23 listopadu 2012.

Zde malá ukázka ze hry. DEMO Gameplay Assassin's Creed 3 :


2) Far Cry 3

Far Cry, se z afrického kontinentu, vrací opět na žluté písčité pláže, do modrých vod oceánů, do zelených džunglí plných nástrah a ,, šíleného '' nebezpečí. Hráč se v této hře vžije do role Jasona Brodyho, muže, který se svojí partou uvízne na tajuplném ostrově daleko od civilizace, kde neplatí žádné zákony a kde si našel své místo zločin.

Zpět na ostrov .
Zpět na ostrov .
Nejůchvatnější záporák jaký byl kdy ve hrách spatřen. Vaas vás poučí o definici šílenství.
Nejůchvatnější záporák jaký byl kdy ve hrách spatřen. Vaas vás poučí o definici šílenství.

Hra nám nabídne otevřený svět tajuplného ostrova, na kterém budeme muset odhalit tajemství, která se zde ukrývají. Volný pohyb nám zajistí různý přístup k misím a bude jen na nás, jak budeme své úkoly řešit. Někdo si zvolí cestu tichého zabijáka, jiný zas půjde do akce po hlavě. Hlavní bude všímat si dobře našeho okolí a využívat ho v boji s nepřáteli, které vede posel šílenství Vaas. Hlavní hrdina a Waas, by prý spolu měli mít více společného, než se na první pohled zdá. Ostrov nám také otevře možnost lovu zvěře a nacházení různých předmětů, které budou například sloužit k našemu uzdravení.

Tento titul nás také nadchl díky nádherné grafice, která slibuje nádherné rozmanité prostředí a díky tomu si hru užijeme ještě o něco více.Další, povedenou stránkou hry, má být multiplayer, který by měl konkurovat i takovým titulům, jako jsou Call Of Duty a nebo Battlefield. Ve hře pro více hráčů, bude možnost nastavit si svůj charakter podle libosti. Chcete být sniper a zároveň oživovat padlé členy týmu ? To ve Far Cry 3 není problém. Hra vám v tomto směru, dá naprosto volnou ruku. Hra bude obsahovat podobný levelovací systém, jaký je viděn například u Call of Duty. Dále se bude klást opravdu velký důraz na přesnou střelbu, rozlehlé mapy budou nabízet mnoho cest, jak nepřítele překvapit zabitím zezadu a oproti konkurenci, bude úspěch postaven na dobré týmové spolupráci. K dispozici budou módy jako detmatch, teamdetmacth, domination a noví mód s názvem firestorm, plus další, které zatím nebyli zveřejněny.

Hra se v našich obchodech objeví v listopadu 2012.

Ukázka z prezentace na E3 2012 v Los Angeles :


3) Watch Dogs

,, Omlouvám se''. Nedělám to schválně, ale i mým třetím tipem je hra od Ubisoftu. Jejich konference byla na E3 tím nejlepším co jsme viděli a představily nám zdaleka ty nejzajímavější tituly, které byli letos v Los Angeles k vidění. Jedním, zcela novým projektem, který nám Ubisoft představil a který nadchl všudy přítomné novináře, byl ,,Watch Dogs''.

Hlavní hrdina ,,Aiden Pierce'', bude jako svou zbraň využívat celé město.
Hlavní hrdina ,,Aiden Pierce'', bude jako svou zbraň využívat celé město.

,,O hře, se toho zatím ví velmi málo''. Jedná se o 3rd person akci, s prvky open-world hry. V hlavní roli se ujmeme zabijáka Aidena Pierce, heckera, který dokáže díky schopnosti, nabourat se do programu CTOS, ( řídícího celé městské informační sítě, od elektrických rozvodů, přes osobní sítě až po dopravu ) ovládat město a využít ho tak k eliminaci svého cíle. Budete se tedy moci nabourat do mobilních telefonů, ovládat semafory na křižovatce a způsobit tak nehodu, do které se chytí váš cíl a vy ho pak snadno eliminujete, ( viz. ukázka pod článkem ), nebo se například napíchnout na městské kamery a svůj cíl vystopovat. K zabití nepřátel budeme využívat systém soubojů z blízka, poslouží nám k tomu například teleskop, a samozřejmě budeme používat střelné zbraně. Chybět by nemněl ani bullet-time, známí z Maxe Payneho. Město a život v něm, by měl působit reálným dojmem. Chování UI vypadá z ukázky moc dobře a všechno by to měla podtrhovat úžasně vypadající grafika. Hra se bude odehrávat v blízké budoucnosti, ve městě Chicago.

Hru vyvíjí studio Ubisoft Montreal, které stojí za herní sérií Assassin's Creed.

Hacknout se dá skoro všechno.
Hacknout se dá skoro všechno.
Úžasná grafika se nedá přehlédnout.
Úžasná grafika se nedá přehlédnout.

Hra by měla vyjít někdy v roce 2013.

Zde, ukázka hry která byla představena poprvé na E3 v Los Angeles :


4) South Park: The Stick of TruthFanoušci South Park, pozor !! Studio Obsidian Entertainment, připravuje hru ze známého horského městečka South Park a zatím to vypadá náramně dobře. Ve hře se objeví všechny čtyři hlavní postavy, Cartman, Kenny, Stan a Kyle. Nebudeme si však moc vybrat ani jednoho jako hratelnou postavu. Do hry se zapojíme s vlastní vytvořenou postavou, která se do South Parku právě přistěhovala a prvním úkolem bude seznámit se s hlavní čtveřicí, známou ze seriálu a filmu. Poprvé poznáme jak vypadá skutečný South Park, který je ve hře vytvořen jako celek, po kterém se budeme moci volně pohybovat. O to víc jsem byl překvapen při zjištění, že hra vystupuje jako RPG žánr a jak to tak u RPG bývá, budeme si moct zvolit vlastní profesi. Na výběr budou čtyři třídy- Mág, klerik, zloděj a válečník. Scénář ke hře napsalo duo stojící za seriálem South Park, pánové Trey Parker a Matt Stone, takže si umíte představit, že hra nám nabídne kopec zábavných dialogů a scén, při kterých se budeme za břicho popadat. Těšit se můžeme na překrásnou, kreslenou 2D grafiku a příběh plný humoru.

,, Nejsem si zcela jistý touto informací, ale slyšel jsem, že hra by měla parodovat spoustu různých ( známých i méně známých ) herních titulů''.

Vydání hry je naplánováno na 5 březen 2013 .

Trailer z E3 2012 :

5) Hitman Absolution

Agent 47 se vrací na naše herní monitory ve své ,,zatím nejnebezpečnější misi ''. Zrazen Agenturou, bude Hitman usilovat a své vlastní vykoupení.

Agent 47 se vrací !!!
Agent 47 se vrací !!!

Hra Hitman Absolution hráčům slibuje úspěšné pokračování, řádění zabijáka, Agenta 47. Tento díl bude pokračovat v tradicích, které z předchozích dílů Hitmana dělaly tak úžasnou a zábavnou hru, kterou jsme milovaly od začátku, až do konce. Nepřijdeme tedy o volnost, která nám zaručovala velké množství možností, jak náš cíl eliminovat. V tomto díle však budeme mít možnost, daleko lépe využít prostředí kolem sebe. Použít lze například sošky, elektrické dráty, nebo domácí spotřebiče, s jejichž pomocí, pošleme náš kontrakt do hlubin zapomnění. Ve hře se tedy z úročí vlastní přemýšlení a strategie.

V prach si a v prach se obrátíš. Amen.
V prach si a v prach se obrátíš. Amen.
Lokace byli tím co se mi na Hitmanovi vždy líbilo.
Lokace byli tím co se mi na Hitmanovi vždy líbilo.

Velkou novinkou, je ve hře nově přidaný ,, Instinct Mode'', díky kterému lze být vždy o krok napřed. ,, Vysvětlím ''. Při zapnutí Instinct Mode, se nám zobrazí pohyb našich nepřátel, podobně jako tomu bylo v Assassin's Creed Revelations. Další nepostradatelnou vlastností IM., je využití vašeho převleku pro zmatení nepřátel. Oblek v tomto díle nefunguje tak jako v předešlých dílech a například policie, vás začíná podezírat i přes to, že na sobě máte oblečenou policejní uniformu a chováte se normálně. Pokud k tomuto momentu dojde, zapnete IM. a Hitman použije policejní vysílačku, čímž zmate policii která vás podezřívá. Ve hře budou hrát NPC postavy, daleko větší roli, než kdy dříve. Díky Glacier Engine 2, se každá postava chová naprosto přirozeně a originálně reaguje na situaci v prostředí, kde se pohybuje. To by nám mohlo otevřít možnost, využívat NPC v náš prospěch. V Hitman Absolution bude umělá inteligence jednat ,,chytřeji'', než tomu bylo v minulých dílech série. Nepřátele se budou domlouvat a spolupracovat při vašem pronásledování a civilisté budou na vaše počínání, odpovídat přirozeně, podle jejich charakteru. ,, A máme tu další novinku''. Do hry byl zabudován systém krytí. Nyní už není nemožné schovat se za kus nábytku a nebo si na svoji ochranu vzít živý štít. A všechny tyto novinky zakončíme možností Hitmana, překonávat překážky a šplhat po stěnách.,,Je očividné, kde si tvůrci v tomto směru našly inspiraci''. Některé hráče by mohla mrzet absence mapy z předešlých dílů. Tvůrci se rozhodly do nového dílu, zařadit mini kompas, podobný tomu z Call of duty, na kterém se nám samozřejmě bude zobrazovat přibližná poloha cíle. Záměr byl takoví, aby hra byla o něco těžší. Celí článek o Hitmanovi zakončeme slibem zlepšení grafiky a vylepšení hry světel a stínů a máme tu hru, na kterou se můžeme opravdu moc těšit.

Hra vychází 20 listopadu 2012

Gameplay - Hitman: Absolution

Autor článku : Knoxville

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku 5 nejočekávanějších her podle Knoxvilla .
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ice Golem     O definici šílenství nás už poučil Joker 8-)Ice Golemice-golem9641    25.7.2012 13:30 Ice Golem

O definici šílenství nás už poučil Joker 8-)

Kenedz68    Naprosto s tema 3ma prvníma souhlasím.Kenedz68kenedz686891    15.7.2012 14:03 Kenedz68

Naprosto s tema 3ma prvníma souhlasím.

lenuska28    lukas0707: No to jo no. . mně by se to možná ani nevešlo na jednu stránku :Dlenuska28lenuska282250    7.7.2012 21:56 lenuska28

lukas0707: No to jo no. . mně by se to možná ani nevešlo na jednu stránku :D

ostrostrelec   1x   Až na South Park by jsme si rozuměli :)ostrostrelecostrostrelec10163    7.7.2012 19:15 ostrostrelec

Až na South Park by jsme si rozuměli :)

lukas0707    lenuska28: Tak to já jich mám taky víc :) ale o všech sem psát nechtěl :) To by bylo na dlouho.lukas0707lukas07074408    7.7.2012 17:44 lukas0707

lenuska28: Tak to já jich mám taky víc :) ale o všech sem psát nechtěl :) To by bylo na dlouho.

lenuska28    Přesně na tyhle hry se i já těším :D Ale mám jich ještě víc ;)lenuska28lenuska282250    7.7.2012 15:33 lenuska28

Přesně na tyhle hry se i já těším :D Ale mám jich ještě víc ;)

lukas0707    Přesně tak :D Ta věta kterou pronesl - , , Did I ever tell you a definition, of insanity ? ''. No :) No coment .lukas0707lukas07074408    7.7.2012 11:26 lukas0707

Přesně tak :D Ta věta kterou pronesl - , , Did I ever tell you a definition, of insanity ? ''. No :) No coment .

Honzas4400 člen redakce    Vaas (a máš tam napsáno Waas, ale nemam ti to za zlé :) ) , je určitě ten nejlepší záporák. Od něho si proste pamatuju 2 věci, co řekl... "Did I ever tell you a definition, of insanity? " a samozřejmě "PULL THE FUCKING TRIGGER! ". Určitě díky němu dostává FC3 pořádnej nádech,Honzas4400honzas4400274    7.7.2012 11:09 Honzas4400

Vaas (a máš tam napsáno Waas, ale nemam ti to za zlé :) ) , je určitě ten nejlepší záporák. Od něho si proste pamatuju 2 věci, co řekl... "Did I ever tell you a definition, of insanity? " a samozřejmě "PULL THE FUCKING TRIGGER! ". Určitě díky němu dostává FC3 pořádnej nádech,

lukas0707    No já jsem System Shock nikdy nehrál :D Takže nevim. Ale faktem je že když čtu takhle fora a názory na Far Cry 3 , tak mnoha lidem se právě líbí Vaas a hrozně se na hru díky němu těší :) Ale tak to se musí brát trochu s nadsázkou to co jsem pasl k tomu obrázku s Vaasem :)lukas0707lukas07074408    7.7.2012 01:46 lukas0707

No já jsem System Shock nikdy nehrál :D Takže nevim. Ale faktem je že když čtu takhle fora a názory na Far Cry 3 , tak mnoha lidem se právě líbí Vaas a hrozně se na hru díky němu těší :) Ale tak to se musí brát trochu s nadsázkou to co jsem pasl k tomu obrázku s Vaasem :)

GlaDOS   1x   Ale no tak. Všichni víme, že nejůchvatnější záporák, jaký byl kdy ve hrách spatřen, byla Shodan :DGlaDOSglados7173    6.7.2012 23:12 GlaDOS

Ale no tak. Všichni víme, že nejůchvatnější záporák, jaký byl kdy ve hrách spatřen, byla Shodan :D

lukas0707    Ale Thief 4 má snad prý nějaký problémy. Už se natom pracuje nějak 4 roky a někteří lidé podílející se na výrobě hry prý od projektu odcházejí nebo něco takového . Tak aby to vůbec vyšlo tento nebo příští rok. Ale tak něco podobného jako s Diablem ne :D To se taky fanoušci modlili aby to vůbec vyšlo a dočkali se velkého přepichu :)lukas0707lukas07074408    6.7.2012 18:10 lukas0707

Ale Thief 4 má snad prý nějaký problémy. Už se natom pracuje nějak 4 roky a někteří lidé podílející se na výrobě hry prý od projektu odcházejí nebo něco takového . Tak aby to vůbec vyšlo tento nebo příští rok. Ale tak něco podobného jako s Diablem ne :D To se taky fanoušci modlili aby to vůbec vyšlo a dočkali se velkého přepichu :)

Riwen    Ještě bych rád k tomu svému výčtu přidal Thief 4, protože na něj jsem hooodně zvědavý.Riwenriwen9854    6.7.2012 18:04 Riwen

Ještě bych rád k tomu svému výčtu přidal Thief 4, protože na něj jsem hooodně zvědavý.

Mr.Triboni    lukas0707: Tak už zbývá jen čekat a doufat.... hlavně čekat :-DMr.Tribonimrtriboni6895    6.7.2012 16:23 Mr.Triboni

lukas0707: Tak už zbývá jen čekat a doufat.... hlavně čekat :-D

lukas0707    Mr. Triboni : No já k Dead Space 3 mám celkem málo co říct protože jsem to nikdy nehrál. Každopádně viděl jsem ukázku na E3 a z nějakých info. vím že tento díl se nebude odehrávat jen na vesmírné lodi, jak tomu bylo u 1 a 2, ale dostaneš se i na min 2 různé planety a na nějakou vesmírnou stanici. Takže tam bude asi záměr odbourat stereotyp na který fanoušci při předchozích dílech poukazovali. Ale ona to může být zmněna i k horšímu protože Dead Space byl právě o tý atmosféře a ztísněnejch prostorách tý vesmírný lodě ( pokud se nemílim ) No a vem si že když budeš na nějaký planetě kde budeš mít volnost atd, tak by to mohlo trcohu zkazit tu atmosféru.
Ale četl jsem že v DS3 bude možnost kooperativního MP. A v tom bude možnost se domluvit třeba s kamarádem a můžete se připojit kdykoliv při hře, no a ten druhej hráč prý dostane do rukou novou postavu vojáka Johna Carvera, kterej prý rozšiřuje příběh hry a to vypadá dost zajímavě.
No ale asi tak :D Psal si že si fanoušek a pokud se vývojářům povedenou zmněny které mají být ve 3 a nějak tím hru neposunou o úroveň níž než to bylo dřív. Tak pak asi budete stejně spokojeni a navíc ta novinka s tou kooperací vypadá fakt dobře. Zklamanej asi nebudeš :thumbup:
lukas0707lukas07074408
    6.7.2012 16:02
lukas0707

Mr. Triboni : No já k Dead Space 3 mám celkem málo co říct protože jsem to nikdy nehrál. Každopádně viděl jsem ukázku na E3 a z nějakých info. vím že tento díl se nebude odehrávat jen na vesmírné lodi, jak tomu bylo u 1 a 2, ale dostaneš se i na min 2 různé planety a na nějakou vesmírnou stanici. Takže tam bude asi záměr odbourat stereotyp na který fanoušci při předchozích dílech poukazovali. Ale ona to může být zmněna i k horšímu protože Dead Space byl právě o tý atmosféře a ztísněnejch prostorách tý vesmírný lodě ( pokud se nemílim ) No a vem si že když budeš na nějaký planetě kde budeš mít volnost atd, tak by to mohlo trcohu zkazit tu atmosféru.
Ale četl jsem že v DS3 bude možnost kooperativního MP. A v tom bude možnost se domluvit třeba s kamarádem a můžete se připojit kdykoliv při hře, no a ten druhej hráč prý dostane do rukou novou postavu vojáka Johna Carvera, kterej prý rozšiřuje příběh hry a to vypadá dost zajímavě.
No ale asi tak :D Psal si že si fanoušek a pokud se vývojářům povedenou zmněny které mají být ve 3 a nějak tím hru neposunou o úroveň níž než to bylo dřív. Tak pak asi budete stejně spokojeni a navíc ta novinka s tou kooperací vypadá fakt dobře. Zklamanej asi nebudeš :thumbup:

Mr.Triboni    Zajímavý výběr, taky se docela těším, ale netěším se na prázdnou peněženku. A co si myslíš o Dead space3?
Jsem docela velký fanoušek celého Dead space příběhu, ale u trojky se docela bojím, že to nebude ono, ale mohu se mýlit.
Mr.Tribonimrtriboni6895
    6.7.2012 15:40
Mr.Triboni

Zajímavý výběr, taky se docela těším, ale netěším se na prázdnou peněženku. A co si myslíš o Dead space3?
Jsem docela velký fanoušek celého Dead space příběhu, ale u trojky se docela bojím, že to nebude ono, ale mohu se mýlit.

Honzas4400 člen redakce   1x   Tak jestli bereš pravé a původní tak ano. Ale protože je občanem Ameriky, jeho jméno je "teď" Adam Pearce ;) Ale myslím, že dalšího komentáře ohledně tohodle není třeba, prostě jsem se překoukl - jsme jen lidi :)Honzas4400honzas4400274    6.7.2012 01:05 Honzas4400

Tak jestli bereš pravé a původní tak ano. Ale protože je občanem Ameriky, jeho jméno je "teď" Adam Pearce ;) Ale myslím, že dalšího komentáře ohledně tohodle není třeba, prostě jsem se překoukl - jsme jen lidi :)

lukas0707   1x   Honzas4400: Ale já tam nemám napsaný že se hlavní hrdina jmenuje Adam Pierce :) Ale Aiden Pierce a to je skutečně jméno hlavního hrdiny.
RCS339: Ale ten South Park vypadá opravdu moc dobře :D Jasně noo ale když se podíváš na ten článek tak South Park se od těch ostatních her hodně odlišuje, ale já sem vypsal opravdu 5 nej her na který se nejvíce těším a South Park tam z mého pohledu nesmí chybět :) Ale jinak díky za pochvalu, cením si toho, zvlášť když mi ten článek dal tolik práce. :gun:
lukas0707lukas07074408
    6.7.2012 01:01
lukas0707

Honzas4400: Ale já tam nemám napsaný že se hlavní hrdina jmenuje Adam Pierce :) Ale Aiden Pierce a to je skutečně jméno hlavního hrdiny.
RCS339: Ale ten South Park vypadá opravdu moc dobře :D Jasně noo ale když se podíváš na ten článek tak South Park se od těch ostatních her hodně odlišuje, ale já sem vypsal opravdu 5 nej her na který se nejvíce těším a South Park tam z mého pohledu nesmí chybět :) Ale jinak díky za pochvalu, cením si toho, zvlášť když mi ten článek dal tolik práce. :gun:

Honzas4400 člen redakce    Irony challenge, ironically completed :thumbup: Ale to je OT ;)Honzas4400honzas4400274    5.7.2012 23:51 Honzas4400

Irony challenge, ironically completed :thumbup: Ale to je OT ;)

RCS339    :D irony challenege completeRCS339rcs3397972    5.7.2012 23:47 RCS339

:D irony challenege complete

Honzas4400 člen redakce    RCS339: Dovolím si tě opravit, Watch Dogs není v ŽÁDNÉM případě pokračování Matrixu. Ubisoft tomu dal jen takové "kódové označení", nejde ale o pokračování.Honzas4400honzas4400274    5.7.2012 23:41 Honzas4400

RCS339: Dovolím si tě opravit, Watch Dogs není v ŽÁDNÉM případě pokračování Matrixu. Ubisoft tomu dal jen takové "kódové označení", nejde ale o pokračování.

RCS339   1x   Já ti to nechci znevažovat, ale ten South Park je tam trochu pěst na oko :lala: Hlavně mi tam teda chybí Resi 6, která vypadá úžasně. Ale dobrý :thumbup: dal bych ti 10
NobodyAnswers: Watch Dogs je pokračování Matrixu ... (joke) 8-)
RCS339rcs3397972
    5.7.2012 23:22
RCS339

Já ti to nechci znevažovat, ale ten South Park je tam trochu pěst na oko :lala: Hlavně mi tam teda chybí Resi 6, která vypadá úžasně. Ale dobrý :thumbup: dal bych ti 10
NobodyAnswers: Watch Dogs je pokračování Matrixu ... (joke) 8-)Komentář byl autorem naposledy upraven 5.7.2012 23:52

Původní verze před úpravami:Já ti to nechci znevažovat, ale ten South Park je tam trochu pěst na oko :lala: Hlavně mi tam teda chybí Resi 6, která vypadá úžasně. Ale dobrý :thumbup: dal bych ti 10
NobodyAnswers: Watch Dogs je pokračování Matrixu ...

Honzas4400 člen redakce   2x   V článku máš pár chyb, jako odhalí; noví;... Hlavní postava Watch Dogs se nejmenuje Adam Pierce, ale jinak dobré.
Můj top je úplně jasný...

1. - Assassin's Creed III
2. - Assassin's Creed III
3. - Assassin's Creed III
4. - Assassin's Creed III
5. - Assassin's Creed III
Honzas4400honzas4400274
    5.7.2012 22:15
Honzas4400

V článku máš pár chyb, jako odhalí; noví;... Hlavní postava Watch Dogs se nejmenuje Adam Pierce, ale jinak dobré.
Můj top je úplně jasný...

1. - Assassin's Creed III
2. - Assassin's Creed III
3. - Assassin's Creed III
4. - Assassin's Creed III
5. - Assassin's Creed III

Riwen   2x   Za mě to bude:
1. Guild Wars 2 - nepochybně konečně posun v MMORPG žánru a spousta zábavy + nádherný audiovizuální zážitek, už se na to těším a brzy to přijde
2. Watch Dogs - hra, která byla oznámena až na E3, ale o to více se o ni mluví a je jasné, že to bude velmi zajímavá a určitě i příběhově pěkná hra
3. Rome 2 Total War - jsem fanouškem i série Total War a hlavně prvního Rome, který měl skvělou atmosféru, na dvojku jsem zvědavý a těším se
4. Assassins Creed 3 - minulé díly přinesly kvalitní děj, ale trojka nejspíš půjde ještě dál, protože graficky se mit o líbí (i hratelně z toho co jsem viděl, ale to se uvidí) a má to nápad, byť Americký patriotismus nemusím
5. Command and Conquer: Generals 2 - prvních generálsů jsem se nahrál až moc, ale opravdu to byla zábava a také animace jednotek, stavba a další blbůstky se mi moc líbily. Doufejme, že tato série nebude zničena tímto dílem, ale právě naopak
Riwenriwen9854
    5.7.2012 22:04
Riwen

Za mě to bude:
1. Guild Wars 2 - nepochybně konečně posun v MMORPG žánru a spousta zábavy + nádherný audiovizuální zážitek, už se na to těším a brzy to přijde
2. Watch Dogs - hra, která byla oznámena až na E3, ale o to více se o ni mluví a je jasné, že to bude velmi zajímavá a určitě i příběhově pěkná hra
3. Rome 2 Total War - jsem fanouškem i série Total War a hlavně prvního Rome, který měl skvělou atmosféru, na dvojku jsem zvědavý a těším se
4. Assassins Creed 3 - minulé díly přinesly kvalitní děj, ale trojka nejspíš půjde ještě dál, protože graficky se mit o líbí (i hratelně z toho co jsem viděl, ale to se uvidí) a má to nápad, byť Americký patriotismus nemusím
5. Command and Conquer: Generals 2 - prvních generálsů jsem se nahrál až moc, ale opravdu to byla zábava a také animace jednotek, stavba a další blbůstky se mi moc líbily. Doufejme, že tato série nebude zničena tímto dílem, ale právě naopak

NobodyAnswers   1x   ....NobodyAnswersnobodyanswers12226    5.7.2012 20:24 NobodyAnswers

....

lukas0707    Tak to je jasný :D Halo je modla na Xboxu a ta čtyřka vypadala fakt dobře na konferenci Microsoftu. Kdybych dělal tipy na Xbox tak Halo jasně v TOP 5 :)lukas0707lukas07074408    5.7.2012 20:00 lukas0707

Tak to je jasný :D Halo je modla na Xboxu a ta čtyřka vypadala fakt dobře na konferenci Microsoftu. Kdybych dělal tipy na Xbox tak Halo jasně v TOP 5 :)

draggo    Na první tři (AC3, FC3, WD) se taky moc těším :) Kdbych měl doplnit, tak se jako správnej xboxák samozřejmě ještě moc těším na Halo 4. ;-)draggodraggo6621    5.7.2012 19:54 draggo

Na první tři (AC3, FC3, WD) se taky moc těším :) Kdbych měl doplnit, tak se jako správnej xboxák samozřejmě ještě moc těším na Halo 4. ;-)

Chipsonator    Mě tenhle rok snad už nic nezajímá krom DLC do Mass Effect 3 :D No vlastně ještě na AC 3 se celkem těším :DChipsonatorchipsonator7091    5.7.2012 19:44 Chipsonator

Mě tenhle rok snad už nic nezajímá krom DLC do Mass Effect 3 :D No vlastně ještě na AC 3 se celkem těším :D

obivan568   1x   To máš asi pravdu :)obivan568obivan5685793    5.7.2012 19:31 obivan568

To máš asi pravdu :)

lukas0707   2x   Hale tak AC 3 :D to se shodne asi každej :Dlukas0707lukas07074408    5.7.2012 19:30 lukas0707

Hale tak AC 3 :D to se shodne asi každej :D

obivan568    Máš to trošku jiný než bych to měl já, ale na AC 3 se shodneme ;-)obivan568obivan5685793    5.7.2012 19:29 obivan568

Máš to trošku jiný než bych to měl já, ale na AC 3 se shodneme ;-)

O autorovi blogu

lukas0707
lukas0707
Muž, 24 let, Ledeč nad Sázavou (Havlíčkův Brod)

Rád hraju hry, sportuju, chodím ven... No prostě si žiju jak to jen jde :)

Založit herní BLOG